Contact Form 7 Image Captcha 1.1 - en to fa_IR translation catalogue (26 entries)

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما اجازه نصب به روزرسانی های افزونه را ندارید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Heart
fa_IR: قلب

en: House
fa_IR: خانه

en: Star
fa_IR: ستاره

en: Car
fa_IR: ماشین

en: Cup
fa_IR: فنجان

en: Flag
fa_IR: پرچم

en: Key
fa_IR: کلید

en: Truck
fa_IR: کامیون

en: Tree
fa_IR: درخت

en: Plane
fa_IR: هواپیما

en: Screen Reader Instructions: Please prove you are human by selecting the correct sound from the radio buttons below, press enter or spacebar now to hear that sound, then continue to the radio buttons below.
fa_IR: دستورالعمل های صفحه خوان: لطفاً با انتخاب صحیح صدا از دکمه های رادیویی زیر ، انسان بودن خود را ثابت کنید ، اکنون enter یا spacebar را فشار دهید تا این صدا را بشنوید ، سپس به دکمه های رادیویی زیر ادامه دهید.

en: Press P to play the sound of this radio button.
fa_IR: P را فشار دهید تا صدای این دکمه رادیویی پخش شود.

en: Please prove you are human by selecting the
fa_IR: تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب

en: Image Captcha
fa_IR: تصویر Captcha

en: Insert Tag
fa_IR: درج برچسب

en: Please select the correct icon.
fa_IR: لطفا نماد درست را انتخاب کنید

en: Please select an icon.
fa_IR: یک نماد انتخاب کنید

en: Something went wrong, please reload the page.
fa_IR: مشکلی پیش آمد ، لطفا صفحه را بارگیری مجدد کنید.

en: <strong>Error</strong>: Please select the correct icon.
fa_IR: <strong>خطا</ strong>: لطفاً نماد صحیح را انتخاب کنید.

en: <strong>Error</strong>: No icon selected.
fa_IR: <strong>خطا</ strong>: هیچ نمادی انتخاب نشده است.

en: <strong>Error</strong>: Something went wrong, please reload the page.
fa_IR: <strong>خطا</ strong>: مشکلی پیش آمد ، لطفا صفحه را بارگیری مجدد کنید.

en: License Key
fa_IR: کلید مجوز

en: Enter your license key
fa_IR: کلید مجوز خود را وارد کنید
