Contact Form 7 Image Captcha - en to nl_NL translation catalogue (26 entries)

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk details van versie %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk versie %3$s details</a> of <a href="%4$s">update nu</a> .

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U heeft geen toestemming om plug-in-updates te installeren

en: Error
nl_NL: Fout

en: Heart
nl_NL: het hart

en: House
nl_NL: het huis

en: Star
nl_NL: de ster

en: Car
nl_NL: de auto

en: Cup
nl_NL: het Kopje

en: Flag
nl_NL: de vlag

en: Key
nl_NL: de sleutel

en: Truck
nl_NL: de vrachtwagen

en: Tree
nl_NL: de boom

en: Plane
nl_NL: het vliegtuig

en: Screen Reader Instructions: Please prove you are human by selecting the correct sound from the radio buttons below, press enter or spacebar now to hear that sound, then continue to the radio buttons below.
nl_NL: Instructies voor de schermlezer: bewijs dat u een mens bent door het juiste geluid te selecteren met de keuzerondjes hieronder, druk nu op enter of spatiebalk om dat geluid te horen en ga dan verder met de onderstaande keuzerondjes.

en: Press P to play the sound of this radio button.
nl_NL: Druk op P om het geluid van dit keuzerondje af te spelen.

en: Please prove you are human by selecting the
nl_NL: Toon a.u.b. dat u menselijk bent door de selectie van

en: Image Captcha
nl_NL: Afbeelding Captcha

en: Insert Tag
nl_NL: Tag invoegen

en: Please select the correct icon.
nl_NL: Selecteer a.u.b. het juiste symbool.

en: Please select an icon.
nl_NL: Selecteer a.u.b. een symbool.

en: Something went wrong, please reload the page.
nl_NL: Er is iets misgegaan. Laad de pagina opnieuw.

en: <strong>Error</strong>: Please select the correct icon.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: selecteer het juiste pictogram.

en: <strong>Error</strong>: No icon selected.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: geen pictogram geselecteerd.

en: <strong>Error</strong>: Something went wrong, please reload the page.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: er is iets misgegaan. Laad de pagina opnieuw.
