Contact Form 7 Image Captcha 1.1 - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
bg: Налична е нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Преглед на подробности за версията %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
bg: Налична е нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Преглед на версията %3$s подробности</a> или <a href="%4$s">актуализиране сега</a>.

en: You do not have permission to install plugin updates
bg: Нямате разрешение да инсталирате актуализации на приставки

en: Error
bg: Грешка

en: Heart
bg: Сърце

en: House
bg: Къща

en: Star
bg: Звезда

en: Car
bg: Кола

en: Cup
bg: Чаша

en: Flag
bg: Знаме

en: Key
bg: Ключ

en: Truck
bg: Камион

en: Tree
bg: Дърво

en: Plane
bg: Самолет

en: Screen Reader Instructions: Please prove you are human by selecting the correct sound from the radio buttons below, press enter or spacebar now to hear that sound, then continue to the radio buttons below.
bg: Инструкции за екранен четец: Моля, докажете, че сте човек, като изберете правилния звук от бутоните по-долу, натиснете enter или интервал сега, за да чуете този звук, след което продължете към радио бутоните по-долу.

en: Press P to play the sound of this radio button.
bg: Натиснете P, за да възпроизведете звука на този радио бутон.

en: Please prove you are human by selecting the
bg: Моля кликнете с мишката върху

en: Image Captcha
bg: Капча на изображението

en: Insert Tag
bg: Вмъкване на етикет

en: Please select the correct icon.
bg: Моля изберете правилния иконата.

en: Please select an icon.
bg: Моля изберете икона.

en: Something went wrong, please reload the page.
bg: Нещо се обърка, моля, презаредете страницата.

en: <strong>Error</strong>: Please select the correct icon.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Моля, изберете правилната икона.

en: <strong>Error</strong>: No icon selected.
bg: <strong>Грешка</strong>: не е избрана икона.

en: <strong>Error</strong>: Something went wrong, please reload the page.
bg: <strong>грешка</strong>: Нещо се обърка, моля, презаредете страницата.

en: License Key
bg: Лицензен ключ

en: Enter your license key
bg: Въведете вашия лицензионен ключ
