Contact Form 7 Image Captcha 1.1 - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Settings
de: Ustawienia

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
de: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz więcej %3$s szczegółów</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
de: Nowa wersja %1$s jest dostępna. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Zobacz więcej %3$s szczegółów</a> lub <a href="%4$s">zaktualizuj teraz</a> .

en: You do not have permission to install plugin updates
de: Nie masz uprawnień do instalacji aktualizacji

en: Error
de: Błąd

en: Heart
de: Serce

en: House
de: Dom

en: Star
de: Gwiazdę

en: Car
de: Samochód

en: Cup
de: Filiżankę

en: Flag
de: Flagę

en: Key
de: Klucz

en: Truck
de: Ciężarówkę

en: Tree
de: Choinkę

en: Plane
de: Samolot

en: Screen Reader Instructions: Please prove you are human by selecting the correct sound from the radio buttons below, press enter or spacebar now to hear that sound, then continue to the radio buttons below.
de: Screen Reader Anleitung: Bitte beweisen Sie, dass Sie Menschlicher sind, indem Sie den richtigen Ton aus den Radiotasten unten auswählen, drücken Sie jetzt die Eingabe- oder Leertaste, um diesen Ton zu hören, und fahren Sie dann mit den Optionsfeldern unten fort.

en: Press P to play the sound of this radio button.
de: Drücken Sie P, um den Ton dieses Optionsfeldes abzuspielen.

en: Please prove you are human by selecting the
de: Potwierdź, że jesteś człowiekiem wybierając

en: Image Captcha
de: Captcha Obrazkowa

en: Insert Tag
de: Dodaj Tag

en: Please select the correct icon.
de: Wybierz poprawną ikonę.

en: Please select an icon.
de: Wybierz ikonę.

en: Something went wrong, please reload the page.
de: Coś poszło nie tak, proszę odświeżyć stronę.

en: <strong>Error</strong>: Please select the correct icon.
de: <strong>Błąd</ strong>: Wybierz poprawną ikonę.

en: <strong>Error</strong>: No icon selected.
de: <strong>Błąd</strong>: Żadna ikona nie została wybrana.

en: <strong>Error</strong>: Something went wrong, please reload the page.
de: <strong>Błąd</strong>: Coś poszło nie tak, proszę odświeżyć stronę.

en: License Key
de: Klucz Licencji

en: Enter your license key
de: Wpisz swój klucz licencji
